Metodinis centras

ŽODIS TAPO KŪNU 2017

IKIMOKYKLINIŲ ĮSTAIGŲ VAIKŲ XVIII ADVENTINĖ DAILĖS PARODA ŽODIS TAPO KŪNU Vėl išgyvename adventą, įsiklausydami į Dievo tvarkos, harm... daugiau »

Vaikų dailės projektas Motinos dienai – meno metodo įgyvendinimo būdas ir sėkmingos vadybos pavyzdys

Rengiant projektą pirmiausia svarbu apmąstyti vaikams, pedagogams, visuomenei šiuo metu aktualią idėją. Telkiant komandą projektui rengti... daugiau »

Apie centrą

2003 m. lapkričio 28 d. prasiplėtė menų darželio "Etiudas" funkcija tapus vaikų meninio ugdymo konsultaciniu metodiniu centru, kurio tikslas kurt... daugiau »

Meno metodas

Dr. Rimanta Adomaitienė Straipsnyje nagrinėjama literatūra ir informacija internete apie meno metodą. Aiškinamasi, koks dėmesys meno... daugiau »

Vaikų meninio ugdymo konsultaciniam metodiniam centrui 10 metų

METODINIO DARBO PATIRTIS nuo 1993 m. Vaikų ugdymo patirtimi dalinasi įstaigoje ilgesnį laiką dirbančios pedagogės. Miesto darželių pedagogėms y... daugiau »

Menų darželio „Etiudas“ 20-metis. Vaikų ir darbuotojų dailės parodos „Metamorfoės 3. Mes“

Kauno menų darželis „Etiudas“ mini dvidešimties metų sukaktį ir pristato trečiąją projekto „Metamorfozės“ parodą &... daugiau »

LAIŠKAS MAMAI 2017

TARPTAUTINIS VAIKŲ MENO PROJEKTAS Tradiciškai tryliktąjį kartą rengiame vaikų meno projektą Motinos dienai paminėti: „Vėjo malūnėl... daugiau »

RAKTELIS MAMAI 2016

Vaikai konstravo įvairių formų ir dydžių raktelius, naudodami gamtines arba dirbtines medžiagas. Raktelis_mamai_2016_katalogas... daugiau »

VĖTRUNGĖ MAMAI 2015

RESPUBLIKINIS VAIKŲ MENO PROJEKTAS Tradiciškai dvyliktąjį kartą rengiame vaikų meno projektą Motinos dienai paminėti. Tikslas I&sca... daugiau »

SKĖTIS MAMAI 2014

Tradiciškai dešimtąjį kartą rengiame vaikų meno projektą Motinos dienai paminėti. Pirmieji trys projektai vyko Kaune, Laisvės alėjo... daugiau »

SKARELĖ MAMAI 2013

RESPUBLIKINIS VAIKŲ MENO PROJEKTAS Tradiciškai dešimtąjį kartą rengėme vaikų meno projektą Motinos dienai paminėti. Pirmieji try... daugiau »

LAIVELIS MAMAI 2012

Tai jau devintasis Kauno menų darželio „Etiudas" organizuojamas projektas-akcija Motinos dienai paminėti. Pirmieji trys projektai vyko Kaun... daugiau »

KALĖDŲ PASLAPTIS 2016

Ikimokyklinių įstaigų vaikų ir pedagogų adventinė dailės paroda Adventas - tylus priminimas, kad visada reikia budėti. Bet ar įstengiame prie... daugiau »

GIMIMO ŠVENTĖS BELAUKIANT 2015

Ikimokyklinių įstaigų vaikų ir pedagogų adventinė dailės paroda Adventas ir Šv.Kalėdos – aukštesniųjų dvasinių vertybių ug... daugiau »

BEATLIEJAUS ŽVAIGŽDĖ 2014

Ikimokyklinių įstaigų vaikų XV adventinė dailės paroda Penkiolikti metai rengiame kasmetinę adventinę Kauno darželių vaikų dailės parodą sakral... daugiau »

ADVENTO SODAI 2013

Ikimokyklinių įstaigų vaikų XIV adventinė dailės paroda Apsižvalgėme ir nustebome. Jau keturiolikti metai rengiame kasmetinę adventinę Kauno da... daugiau »

ŠVENTOJI ŠEIMA 2012

Kauno ikimokyklinių įstaigų vaikų XIII adventinė dailės paroda Tikslas. Balto popieriaus kalba įprasminti Šv. Kalėdų laukimo laikotarpį-a... daugiau »

KELIONĖ Į KALĖDAS 2011

Lapkričio mėnesį organizuotame seminare bandėme suprast šiuolaikinio modernaus ir kartu sakralaus meno esmę pasitelkdamos menotyrininko Ig... daugiau »

MAŽASIS POEZIJOS PAVASARĖLIS

Literatūrinė vaikų raiška darželyje Dr. Rimanta Adomaitienė Kauno menų darželio „Etiudas" metodininkė organizatorė Literatūrinę... daugiau »

MANO TĖVIŠKĖ 2012

Kauno ikimokyklinių įstaigų vaikų 10-oji dailės akcija-paroda Mano tėviškė 2012 Susiformavo Kauno darželių vaikų dailės akcijų-parodų t... daugiau »

Svetainė atnaujinta: 2018 08 17