Renginiai ir projektai

Joninės Varpelio grupėje

Darželyje svečiavosi Robo labas (https://robo-labas.lt/) mokytoja Klaudija. „Saulutės“, „Varpelio“, „Ąžuoliukų“ , „Pelėdžiukų“ ir „Kregždutės“ grupių vaikai turėjo galimybę išbandyti Clementoni firmos Mind robotus, mokėsi juos programuoti.

Birželio 10 dieną darželio kiemo erdvėse vyko meno projektas „Miško pasaka“. Vaikai su meno pedagogais kūrė etiudus apie miško gyventojus.

Vaikų gynimo diena

Varpelio ir Kregždutės priešmokyklinės grupės atsisveikina su darželiu.

Edukacija vaikams darželio kieme „Penkių šimtų metų Rylos kelionė iš Europos į Lietuvą“. Veiklą vaikams vedė Virginijus Vyšniauskas, įmonės Klouno Bomo studija, VšĮ vadovas, menininkas, rylininkas, A. Lunačiarskio teatro meno instituto Maskvoje (GITIS) absolventas, spektaklių vaikams autorius, Klaipėdos universiteto dėstytojas.

Tarptautinis projektas Kurpaitė Mamai, skirtas motinos dienai

Darželyje svečiavosi spalvų princesės, kurios ieškojo stebuklingos kurpaitės. Rado daug kurpaičių, bet joms netiko… Vaikų kurpaitės skirtos Vienintelei. Karalienei. Mamai.

Vaikų Velykėlės

Teatro dienelės

Vasario 16-os šventė

Užgavėnių šventė

Paminėta saugaus interneto diena

Laivės gynėjų diena

Minint Laisvės gynėjų dienos trisdešimtmetį languose sužibo žvakelės

Rudens vėrinys 2020

Darželio vaikai su tėvais, pedagogėmis kūrė vėrinių kompozicijas iš rudeninių gėrybių. Aktyviai dalyvavo visos grupės. Vaikai ne tik grožėjosi, bet ir pažino, skaičiavo, matavo. Dėkojame visiems už kūrybingumą.

Oranžinis traukinys atvyksta

Visi darželio vaikai – nuo mažiausių iki didžiausių – dalyvavo karaliaus moliūgo „Oranžinio traukinuko“ šventėje. Vaikai iš moliūgų konstravo savo grupių traukinukus. Jiems sugalvojo vardus. Matavo, žaidė judrius žaidimus. Vyko moliūgų fotosesijos.

Renginio organizatorės – Sigita, Eglė ir Jara – dėkoja tėveliams, atnešusiems moliūgų. Ypatingas ačiū papuoštų moliūgų savininkams.

Vaismedžių sodinimas

,,Arbora” – aplinkos tvarkymo ir medžių priežiūros paslaugų teikėja darželio kieme pasodino dvi kriaušes ir šešias obelis. Projektas remiamas ES lėšomis. Labai džiaugiamės nauju sodu.

Dresuotų šunų pasirodymas

Darželyje svečiavosi borderkoliai Storm ir Grom.Agility Club “ Winner’s drive“. Redas Masiulis surengė puikų šunų pasirodymą vaikams.

Rugsėjo pirmosios šventė „Į darželį su kauke“

Į darželį susirinkimo vaikai su tėveliais pasipuošę įvairiausiomis veido kaukėmis.