Vaikų grupės

1. Saulutė

Kas rytą stiebiamės į saulę, norėdami jos spindulius paliest, apdovanos ir šiluma, ir meile, ir kelią mums visad nušvies. Ikimoky... daugiau »

2. Gintarėlis

Supk bangele gintarėlį, saulės brangų akmenėlį Kelk į aukštį, mesk į šoną, paridenk pirmyn, jei nori Kai išsupsi gintarėlį,... daugiau »

3. Kregždutė

Priešmokyklinio amžiaus vaikų grupė Auklėtojos: priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Jūratė Glambienė, priešmokykli... daugiau »

4. Bitutė

Dieną, vakarą ir rytą dūzgia, zvimbia pulkas bičių Ikimokyklinio amžiaus vaikų grupė Auklėtojos: vyresnioji auklėtoja Loreta Bodindorfė Auklėto... daugiau »

5. Židinėlis

Židinėlis – tai šiluma ir jaukumas, pagarba žmogui, gyvūnui ir augalui. Ikimokyklinio amžiaus vaikų grupė Auklėtojos: vyresnioji a... daugiau »

6. Ąžuoliukai

Ąžuolas - tautinis pasididžiavimas, stiprybės ir išminties, tvirtybės ir vienybės simbolis Ikimokyklinio amžiaus vaikų grupė Auklėtojos:... daugiau »

7. Šaltinėlis

"Šaltinėly" nusiprausę ir dainelių pasiklausę mes visi kartu tolyn keliausim. Ikimokyklinio amžiaus vaikų grupė Auklėtojos: auklėtoja me... daugiau »

8. Linelis

Ikimokyklinio amžiaus vaikų grupė Auklėtojos: vyresnioji auklėtoja Asta Rastenienė, vyresnioji auklėtoja Jurgita Daukšienė Auklėtojos padė... daugiau »

9. Varpelis

Varpelio grupėj smagiai gyvenam, dainas dainuojam, rateliais einam. Priešmokyklinio amžiaus vaikų grupė Auklėtojos: priešmokyklin... daugiau »

10. Pelėdžiukai

Ikimokyklinio amžiaus vaikų grupė Auklėtojos: auklėtoja metodininkė Rita Sriubienė, auklėtoja Ingrida Naujokaitienė Auklėtojos padėjėja Vilijota... daugiau »

11. Riešutėliai

Riešutėliai mes kieti, augam stiprūs ir sveiki. Ikimokyklinio amžiaus vaikų grupė Auklėtojos: vyresnioji auklėtoja Nijolė Petraitienė, a... daugiau »