Etiudas

Straipsniai

 

 

Vaiko pyktis ir jo valdymas

Pyktis – tai gynybinė reakcija. Pirmosios agresijos apraiškos pasireiškia dar kūdikystėje, kada vaikas susiduria su socialini... daugiau »

Emocinis prieraišumas

Emocinis_prieraišumas... daugiau »

 

Būsimas pirmokas ir kalbos bei kalbėjimo sutrikimai. Patarimai tėvams

Besiruošdami mokyklai, tėvai, žinoma, patikrins savo vaikų sveikatą: regėjimą, klausą, laikyseną, dantukus. Bet ne mažiau svarbu apsilanky... daugiau »

Vaikai ir žaisliniai ginklai

Parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairiausių žaislinių ginklų prototipų, o tėvai juos uoliai perka, dovanoja vaikams, leidžia neštis į darže... daugiau »

 

Patarimai tėvams apie vaikų saugumą internrte

Tėvai turėtų atidžiai stebėti, ką internete, socialiniuose tinkluose veikia vaikai. Aptarkite su savo vaiku, kokia informacija laikoma asmeni&s... daugiau »

Rekomendacijos tėvams. Pasiruošimas priešmokykliniam ugdymui

Vyresnioji logopedė Lina Nafaitė Kiekvieno vaiko kalbos raida – individuali. Vieni vaikai aiškiai ir taisyklingai tarti žodžius... daugiau »

 

Grindų ir pievos žaidimai vaikams

grindų_ir_pievos_žaidimai... daugiau »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kad šventė būtų šventė

Dr. Rimanta Adomaitienė Šventė – tai ritualizuotas žmogaus patirties pasaulis, kuriam būdingi kulminaciniai taškai, simbol... daugiau »

 

Gimė antras vaikas! Kas atsitiko pirmagimiui?

Dalia Vasiliauskienė Kauno menų darželio „Etiudas“ psichologė Nors broliai ir seserys turi tuos pačius tėvus ir gyvena tuose... daugiau »

Kai vaikas valdo

Dalia Vasiliauskienė Kauno menų darželio „Etiudas“ psichologė Kuris iš mūsų nematė besiožiuojančio vaiko. Kuriam nors... daugiau »

 

Trejų metų vaiko adaptacija darželyje

Dalia Vasiliauskienė Kauno menų darželio „Etiudas“ psichologė Ankstyvoje vaikystėje vaiką supančio pasaulio ribos nuolat pleči... daugiau »

Spalvota fantazija

Smulkiosios motorikos lavinimas yra labai svarbi veikla ruošiant vaiko rankytę rašymui. Smulkioji motorika taip pat didelę reik&sca... daugiau »

 

Erdvė vaiko žodyno turtinimui

Kiekvienas vaikas turi norų, svajonių, idėjų. Ar tai tampa kūnu, tai yra žodžiu? O šitai priklauso nuo mūsų, suaugusiųjų. Jei nors kartą p... daugiau »

Meno metodas darželyje "Etiudas"

Menas vaikui Vaikai ir menininkai pasaulį pažįsta tuo pačiu būdu. Ir vieni, ir kiti gyvenimo reiškinius daugiau išgyvena jausmais,... daugiau »

 
Loading


Svetainė atnaujinta: 2018 12 12
© 2018 Etiudas. Visos teisės saugomos