Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis,  skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Darželyje jau tradicija tapusi Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti žaidžiant trikrepšį.

Kovo 10 d. „Gintarėlio“, „Riešutėlių“, „Varpelio“ ir „Kregždučių“ grupės  buvo pakviestos su gera nuotaika, pasipuošus pačiomis gražiausiomis Lietuvos spalvomis – geltona, žalia, raudona ir palaikančia atributika (vėliavėlės, juostelės, kepurėlės ir pan.) dalyvauti, žaisti varžytis, darželio salėje vyksiančiame sporto renginyje.

Festivalį inicijuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).