Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų žodinės kūrybos ir dailės darbų paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui „Augu Lietuvoj“

Nuostatai

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, rengiame virtualią vaikų dailės parodą. Vaikai tėvynės gamtą mato ir jaučia savaip. Jie džiaugiasi gimtinės miškais, pievomis, ežerais, upėmis, gyvūnais. Savo mintis vaikai išreiškia žodine kūryba ir dailės raiška.

Tikslas. Švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, žodžiu ir vaizdu išreiškiant meilę Tėvynės gamtai.

Uždaviniai:

• Suburti respublikos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikus kurti dovaną Lietuvai;
  • Skatinti vaikus kurti pasakojimus, eilėraščius, pasakas apie Lietuvos gamtą;
  • Įprasminti vaikų žodinę kūrybą tapant, piešiant, aplikuojant.

Parodos sąlygos

Vaikai kuria pasakojimus apie Lietuvos augalijos, gyvūnijos įvairovę ir grožį.

Vaikų žodinė kūryba užrašoma Times New Roman šriftu (12 paprastu šriftu, mažosiomis raidėmis)

• darbo pavadinimas (14 paprastu pajuodintu šriftu, didžiosiomis raidėmis)
  • vaiko(-ų) vardas(-ai), pavardė(-ės), amžius (14 paprastu šriftu, mažosiomis raidėmis)
  • įstaigos pavadinimas (12 paprastu šriftu, mažosiomis raidėmis, rašyti pilnus žodžius,

pvz., lopšelis-darželis)

• pedagogo(-ų) vardas (-ai), pavardė (-s) (12 paprastu šriftu, mažosiomis raidėmis).

Vaikų žodinė kūryba iliustruojama įvairiomis dailės technikomis.

Dailės darbų formatas A4.

Darbai nuskenuojami arba kokybiškai nufotografuojami ir įrašomi JPG formatu.

Dailės darbų nuotraukas ir vaikų žodinę kūrybą prašome siųsti el. paštu ritasriubiene@gmail.com

iki kovo 1 d.

Jūsų atsiųstą informaciją talpinsime virtualioje knygoje, Kauno menų darželio „Etiudas“

interneto svetainėje:

Šioje svetainėje rasite pažymas, skirtas parodoje dalyvavusiems pedagogams.

Paroda veiks nuo kovo 11 d. iki balandžio11 d.

Organizatorius – Kauno menų darželio „Etiudas“ auklėtoja metodininkė Rita Sriubienė.

Tel. pasiteiravimui 8 67330164