LAIVELIS MAMAI 2012

Tai jau devintasis Kauno menų darželio „Etiudas" organizuojamas projektas-akcija Motinos dienai paminėti. Pirmieji trys projektai vyko Kaune, Laisvės alėjoje prie savivaldybės („Vėjo malūnėliai" 2004 m., „Žemės žuvys" 2005 m., „Mano namas mamai" 2006 m.). Nuo 2007 metų projektas vyksta visoje respublikoje („Mėlynoji paukštė" 2007 m., „Gėlė mamai" 2008 m., „Drugelis mamai", 2009 m., "Bitelė ratuota", 2010 m., "Svajų gaudyklės 2011 m.).

2012 m. gegužės 4 d. 11 val. respublikinis vaikų meno projektas „Laivelis mamai" vyko įvairiose Lietuvos miestuose ir rajonuose: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Gargždų, Šiaulių, Kelmės, Marijampolės, Šakių, Panevėžio, Utenos, Ukmergės, Kazlų Rūdos, Alytaus, Kėdainių, Birštono, Zarasų, Kretingos, Biržų.

Ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigos organizavo akciją laisvai pasirinktoje vietoje (prie savivaldybės, aikštėje, parke, skvere, stadione, pėsčiųjų gatvėje, įstaigos kieme ir pan.), kurios metu vaikai pačių sukurtus laivelius iš tradicinių ir netradicinių medžiagų dovanojo mamoms, „plukdė" netradicinėse erdvėse: pievose, gėlynuose, pakabino medžiuose.

LAIVELIS MAMAI - katalogas

Svetainė atnaujinta: 2018 08 17