2018-2019 m. m. renginiai

Tiesioginis ryšys su tarptautinio eTwinning projekto „ Žaidžiame, mokomės ir augame kartu“ dalyviais

Lapkričio 14 d. „Saulutės“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Aušra tiesioginio eterio metu sveikinosi su tarptautinio eTwinning... daugiau »

ETwinning konferencija Varšuvoje

Auklėtoja Aušra Rašytinienė dalyvavo eTwinning kasmetinėje konferencijoje Lenkijoje. straipsnis... daugiau »

"Pelėdžiukų" grupės išvyka į bibliotelą

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir auklėtojos Ingrida ir Rita dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių ugdymo įstaigų pažintiniame-kūrybini... daugiau »

Pramoga Rudeninis šviesoforas

Pramogos tikslas: judesiu įtvirtinti šviesoforo spalvų reikšmes. Vaikai atliko užduotis su rudens gėrybėmis, žaidė judrius žaidim... daugiau »

Muzikinis spektaklis

Vaidino Kauno simfoninio orkestro muzikantai profesionalai D. Krapikas ir D. Kepežinskas... daugiau »

Giliukų rinkimo akcija 2018

Šiais metais mūsų darželio auklėtiniai ir jų tėveliai bei pedagogės nutarė prisijungti prie giliukų rinkimo akcijos be atlygio. Šia... daugiau »

ETwinning projektas „Augu su knyga"

Nuo rugsėjo mėnesio „Saulutės" grupės vaikučiai ir auklėtoja Aušra dalyvauja eTwinning projekte „Augu su knyga". Mažieji labai... daugiau »

Pasaulinė gyvūnų globos diena

Šventėme Pasaulinę gyvūnų globos dieną. Šventėje svečiavosi viešojo saugumo tarnybos kinologas Darius Sabaliauskas su belg... daugiau »

ETwinning mokinių stovykla "Profesijų pasaulyje"

„Saulutės“ grupės auklėtiniai kartu su auklėtoja Aušra ir teatro pedagoge Dovile rugsėjo 20-21 dienomis dalyvavo Vilniuje Gran... daugiau »

Svetainė atnaujinta: 2018 11 16