2018-2019 m. m. renginiai

Šešėlių teatro spektaklis "Ropė"

Kai žiemą karaliauja tamsa, „Ąžuoliukų“ ir „Saulutės“ grupių vaikus auklėtojos Jūratė ir Aušra kviečia į še... daugiau »

"Saulutės" grupės išvyka į ugdytinio Emilio mamos Tatjanos darbovietę

Sausio mėnesį „Saulutės“ grupės auklėtiniai kartu su auklėtojomis Aušra, Jurgita ir auklėtojos padėjėja Loreta lankėsi Emilio... daugiau »

PRISIMENAME, KODĖL ESAME LAISVI

Tęsiant Lietuvos laisvės gynėjų pagerbimą priešmokyklinės „Kregždutės“ grupės vaikai įsijungė į nacionalinę iniciatyvą „... daugiau »

Asambliažų paroda METAMORFOZĖS 4

Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44) visą sausio mėnesį veiks menų darželio ETIUDAS bendruomenės asambliažų paroda METAMORFOZĖS... daugiau »

Trys karaliai 2019

Tai šventė, kuria pasibaigia Kalėdinis laikotarpis. Vaikus aplankė trys karaliai - Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Jie, nešini sm... daugiau »

"Ąžuoliukų" grupės advento vakaras

"Ąžuoliukų" grupės ugdytinės Ievutės mama Aistė vedė advento vakarą vaikams ir tėvams "Angelio pėdutėmis".... daugiau »

Eglutės puošimas darželio kieme 2019

Puošėme eglutę darželio kieme iš žaisliukų, kuriuos pagamino vaikai, kartu su tėveliais.... daugiau »

Eglutės įžiebimo šventėje ,,Šimtmečio Kalėdos Dainavoje"

Gruodžio 14 d. „ Kregždutės “ grupės ugdytiniai dalyvavo eglutės įžiebimo šventėje Dainavos parke. Vaikai kastanjetėmis atliko... daugiau »

Kajaus mamos veikla "Saulutės" ir "Riešutėlių" grupėse

Gruodžio 6 d. Kajaus mama Erika padovanojo sūnaus grupės draugams edukacinę veiklą „Kalėdinių magnetukų gamyba“. Vaikai kūrė i&scaron... daugiau »

Prišmokyklinės "Varpelio" grupės išvyka į Botanikos sodą

Taip ruošiamės adventui- Kalėdų laukimui. Puoselėjame tradicijas gamindami advento vainikus, dainuodami "Kalėda", uždegdami kas savaitę po... daugiau »

Auklėtojos Astos edukacinė veikla "Riešutėlių" grupės vaikams "Gyvalazdės"

"Riešutėlių" grupėje pravedžiau edukacinę valandėlę su savo auginamomis gyvalazdėmis. Tikslas - supažindinti vaikus su gyvalazdės kūno s... daugiau »

Kauno ikimokyklinių įstaigų vaikų adventinė dailės paroda KALĖDŲ PASLAPTIS

Šalia Kauno pilies esančioje Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje iki naujųjų metų pradžios veiks Kauno ikimokyklinių įstaigų vaikų adven... daugiau »

Tarptautinis eTwinning projektas „Mylėk, atrask, saugok!” (Love, discover, keep!)

Nuo 2018 m. gruodžio mėn. startavo Aušros Rašytinienės sukurtas tarptautinis eTwinning projektas „Mylėk, atrask, saugok!&rdqu... daugiau »

"Saulutės" grupės išvyka į ugdytinės Emos mamos Brigitos darbovietę

"Saulutės" grupės auklėtiniai lapkričio 19 d. lankėsi Emos mamos Brigitos darbovietėje. Vaikai susipažino su kirpėjos profesija. Mažuosius pasiti... daugiau »

Tarptautinis eTwinning projektas „Žaidžiame, mokomės ir augame kartu“ (Play, learn and grow together)