2017-2018 m. m. renginiai

"Varpelio" grupės išvyka į A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą

Priešmokyklinės "Varpelio" grupės vaikai vasario 7 d. keliavo į A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą. Didžiulį įspūdį paliko kalbantis rob... daugiau »

"Saulutės" grupės išvyka į bibliotelą

Vasario 14 d. „Saulutės“ grupės auklėtiniai kartu su auklėtoja Aušra lankėsi atsinaujinusioje V. Kudirkos vaikų bibliotekoje.... daugiau »

Projektas „Ir visa tai-Lietuva“

Vykdytas keturių savaičių projektas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Projekte dalyvavo „Riešutėlių“ ir „... daugiau »

Projektas "Papuoškime Lietuvėlę"

Sausio 23-24 d. vyko 4 darželio „Ąžuoliukų“, „Gintarėlių“, „Saulutės“ ir „Židinėlio“ grupių bendr... daugiau »

Edukacinė Lietuvos zoologijos sodo veikla „Ką žiemą veikia zoologijos sodo gyvūnai - ropliai?"

Sausio 18 d. "Ąžuoliukų", "Gintarėlių". "Saulutės" ir "Židinėlio" grupių auklėtiniai sulaukė viešnios iš Lietuvos zoologijos sodo -... daugiau »

Gintarėlio grupės išvyka į Dainavos parką

Įgyvendinitas grupės projektas „Žiemos džiaugsmai“. Vaikai sakė: „Kokia graži žiema. Pirmą kartą šiais metais ant Dainav... daugiau »

"Varpelio" grupės išvyka į biblioteką