2017-2018 m. m. renginiai

Svečiavosi Kauno lopšelio-darželio „Girinukas“ vaikai

Birželio 7 d. „Saulutės" grupės auklėtiniai ir auklėtoja Aušra sulaukė svečių iš Kauno lopšelio-darželio „Girinu... daugiau »

Vaiko kultūros puoselėjimo projektas „Vaikai keičia pasaulį“

Baigiamasis renginys „Saulės ir lietaus juosta“... daugiau »

Estafečių varžybos

Estafečių varžybas, vykusias Dariaus ir Girėno stadione „Gintarėlio“ grupės ugdytiniai laimėjo aukso medalius SVEIKINAME NUGALĖT... daugiau »

Saulutės grupės mamos Tatjanos veikla vaikams

Gegužės 22 d. „Saulutės“ grupės vaikučius pradžiugino Emilio mama Tatjana, kuri nutarė sūnaus draugus išmokyti pasigaminti vie... daugiau »

Koncertas "Mamai, tėčiui ir gimtinei"

Gegužės 14 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko respublikinis vaikų chorų festivalio baigiamasis koncertas „Mamai, tėčiui ir gimtinei&ld... daugiau »

Riešutėlių grupės mamos Ramintos veikla vaikams

"Riešutėlių" grupėje svečiavosi Gaudrės mama Raminta Plėdienė ir vedė veiką vaikams.... daugiau »

"Kregždutės" grupės išvyka į Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų

Gegužės 17 d. „Kregždutės“ grupės ugdytiniai lankėsi M. K. Čiurlionio dailės muziejuje. Ekskursijos gidė labai įdomiai papasakojo api... daugiau »

Dailės ir žodinės kūrybos rytmetis „Sėklytės sapnas“

Vaikai apžiūrėjo atneštą sėklytę. Ją pūtė. Grodami muzikiniais instrumentais žadino saulę ir lietų, kad sėklytė užaugų. Auklėtoja pradėjo... daugiau »

Paspirtukų diena

Priešmokyklinės "Gintarėlio" grupės vaikai su auklėtoja Egle šventė paspirtukų dieną. Dalyvavo Dainavos progimnazijos renginyje "... daugiau »

Edukacinė išvyka į Kauno Veterinarijos Akademijos stambiųjų gyvūnų kliniką

Gegužės 3 d. „Gintarėlių“ ir „Saulutės“ grupės auklėtiniai kartu su auklėtojomis Egle ir Aušra bei auklėtojų padėj... daugiau »

Respublikinė akcija „Judrūs vaikai – gamtos draugai 2018“

Balandžio 20 d. darželio kieme vyko respublikinė akcija „Judrūs vaikai – gamtos draugai“, kurios iniciatoriai Respublikinė ikim... daugiau »

Pasaka "Dangus griūva"

Šventėme teatro dieneles vaikų darželiuose. Muzikos pedagogė Jurgita, teatro pedagogė Dovilė kartu su priešmokyklinės „Kregžd... daugiau »

Šimtmečio papuošalai. Lietuvos auksas-gintaras

Auklėtoja Eglė vedė edukacinę veiklą priešmokyklinių grupių vaikams. Vaikai sužinojo, kur randamas gintaras, kokių spalvų ir atspalvių jis... daugiau »

Kregždutės grupės išvyka į T. Ivanausko zoologijos muziejų

Balandžio 12 d . " Kregždutės " grupės ugdytiniai vyko į T. Ivanausko zoologijos muziejų . Dauguma vaikų čia lankėsi pirmą kartą . Ekskursijos gi... daugiau »

Močiutės Leonoros veikla

"Pelėdžiukų" grupėje apsilankė Kajaus močiutė Leonora. Vaikai susipažino su pelyte, kuri uždavė įdomių klausimų. Pelytė paskaitė trumpas i&scaron... daugiau »

Svečiuose-buvusi auklėtinė

"Ąžuoliukų" grupėje svečiavosi buvusi auklėtinė, Augusto sesutė antrokė Patricija. Skaitė pasakas, kartu žaidė, lipdė. Vaikams labai patiko.... daugiau »

Edukacinė veikla Tado Ivanausko zoologijos muziejuje

Kovo 28 d. „Saulutės“ grupės auklėtiniai kartu su auklėtoja Aušra ir auklėtojos padėjėja Loreta lankėsi T. Ivanausko zoologijo... daugiau »

Velykų pasaka

Po grupes keliavo Velykų Bobutė ir zuikiai. Ilgąjame koridoriuje surengta margučių paroda... daugiau »

Šaškių turnyras 2018"

Sveikiname Eriką Triuką, užėmusį I vietą ir Kastytį Tuminauską, užėmusį II vietą.... daugiau »

Menų darželio „Etiudas“ organizuojamas trijų kartų projektas „Gyvenu Lietuvoj“, skirtas kovo 11-ąjai

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, rengėme vaikų žodinės kūrybos ir dailės darbų parodą. Vaikai grupėse kūrė istorijas, vaizduodami t... daugiau »

Amatų diena

Vaikai susipažino su įvairiais juostų pynimo ir rišimo būdais... daugiau »

Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo etapo festivalis

Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo etapo festivalis. Vasario 27 d. menų darželyje vyko "Lietuvos mažųjų žaidynių" festivalis... daugiau »

DAILĖS AKCIJA-PARODA DOVANA TĖVYNEI 2018 SKIRTA LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO 100-MEČIUI

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį rengiame vaikų dailės akciją-parodą. Vaikui Tėvynė – artimiausia aplinka – šeima... daugiau »

Tarptautinė kūrybinių darbų paroda „PUČIU IR KURIU“

Mūsų darželio vaikai dalyvavo tarptautinėje kūrybinių darbų parodoje „PUČIU IR KURIU“, skirtoje Europos logopedų dienai paminėti.... daugiau »

"Varpelio" grupės išvyka į A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą

Priešmokyklinės "Varpelio" grupės vaikai vasario 7 d. keliavo į A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą. Didžiulį įspūdį paliko kalbantis rob... daugiau »

"Saulutės" grupės išvyka į bibliotelą

Vasario 14 d. „Saulutės“ grupės auklėtiniai kartu su auklėtoja Aušra lankėsi atsinaujinusioje V. Kudirkos vaikų bibliotekoje.... daugiau »

Projektas „Ir visa tai-Lietuva“

Vykdytas keturių savaičių projektas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Projekte dalyvavo „Riešutėlių“ ir „... daugiau »

Projektas "Papuoškime Lietuvėlę"

Sausio 23-24 d. vyko 4 darželio „Ąžuoliukų“, „Gintarėlių“, „Saulutės“ ir „Židinėlio“ grupių bendr... daugiau »

Edukacinė Lietuvos zoologijos sodo veikla „Ką žiemą veikia zoologijos sodo gyvūnai - ropliai?"

Sausio 18 d. "Ąžuoliukų", "Gintarėlių". "Saulutės" ir "Židinėlio" grupių auklėtiniai sulaukė viešnios iš Lietuvos zoologijos sodo -... daugiau »

Gintarėlio grupės išvyka į Dainavos parką

Įgyvendinitas grupės projektas „Žiemos džiaugsmai“. Vaikai sakė: „Kokia graži žiema. Pirmą kartą šiais metais ant Dainav... daugiau »

"Varpelio" grupės išvyka į biblioteką