Etiudas

2017-2018 m. m. renginiai

"Varpelio" grupės išvyka į A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą

Priešmokyklinės "Varpelio" grupės vaikai vasario 7 d. keliavo į A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklą. Didžiulį įspūdį paliko kalbantis rob... daugiau »

"Saulutės" grupės išvyka į bibliotelą

Vasario 14 d. „Saulutės“ grupės auklėtiniai kartu su auklėtoja Aušra lankėsi atsinaujinusioje V. Kudirkos vaikų bibliotekoje.... daugiau »

 

Projektas „Ir visa tai-Lietuva“

Vykdytas keturių savaičių projektas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Projekte dalyvavo „Riešutėlių“ ir „... daugiau »

 

Projektas "Papuoškime Lietuvėlę"

Sausio 23-24 d. vyko 4 darželio „Ąžuoliukų“, „Gintarėlių“, „Saulutės“ ir „Židinėlio“ grupių bendr... daugiau »

 

Edukacinė Lietuvos zoologijos sodo veikla „Ką žiemą veikia zoologijos sodo gyvūnai - ropliai?"

Sausio 18 d. "Ąžuoliukų", "Gintarėlių". "Saulutės" ir "Židinėlio" grupių auklėtiniai sulaukė viešnios iš Lietuvos zoologijos sodo -... daugiau »

 

Gintarėlio grupės išvyka į Dainavos parką

Įgyvendinitas grupės projektas „Žiemos džiaugsmai“. Vaikai sakė: „Kokia graži žiema. Pirmą kartą šiais metais ant Dainav... daugiau »

"Varpelio" grupės išvyka į biblioteką

Tema "Mano knygelės" paskatino "Varpelio" priešmokyklinukus apsilankyti V. Kudirkos bibliotekoje, vaikų skyriuje. Taip susipažinome su lan... daugiau »

 

Tėvai skaito vaikams

Priešmokyklinėje "Varpelio" grupėje, paskatinti auklėtojos Dalios, tėveliai atrado laiko ir noro paskaityti vaikams po pasakėlę. "Kas vaka... daugiau »

Pelėdžiukų grupės mamos Irmos veikla vaikams

„Pelėdžiukų“ grupės vaikus aplankė Oskaro ir Patriko mama Irma. Atsinešė didelį muzikos instrumentą, kuris vadinasi sintezator... daugiau »

 

Kiškis lanko darželį

Karolina iš "Saulutės" grupės gyvena šalia darželio. Mergaitė su mama, šeštadienį žiūrėdamos pro langą pamatė po mūsų... daugiau »

 

Voverytė lanko darželį

Aisčio mama Kristina aptiko darželį "lankančią" voverytę. Labai simboliška, kad Aistis lanko Ąžuoliukų grupę - ir voverytė apsigyveno ąžuo... daugiau »

Projektas „Vaidiname vaikams"

Sausio 10 d. trijų grupių auklėtiniai stebėjo auklėtojų Aušros ir Jūratės šešėlių teatro spektaklį "Trys paršeliai".... daugiau »

 
 

Gintarėlio grupės projektas "Kvepiantis Kalėdų žaisliukas"

"Gintarėlio" grupės auklėtinės Ugnės Vilimaitės mama Jūrate iškepė Kalėdinių sausainukų ir meduolinį namelį. Sausainiukus vaikai puo&scaro... daugiau »

 

XVIII adventinė vaikų dailės paroda ŽODIS TAPO KŪNU

Vėl išgyvename adventą, įsiklausydami į Dievo tvarkos, harmonijos dėsnius ir dėkodami už galimybę būti Jo kūrinijos dalimi. Jei tik galėtu... daugiau »

 

Sofijos ir jos mamos dovana "Saulutės" grupės vaikams

Sofija kartu su mamyte, savo gimtadienio proga, nutarė surengti šventę savo grupės draugams. Namuose kartu su sese kepė įvairių žvėrelių f... daugiau »

 

Bendradarbiavimas su šeima "Saulutės" grupėje, įgyvendinant tarptautinį projektą

Nuo 2017 metų rugsėjo mėnesio startavęs auklėtojos Aušros sukurtas tarptautinis eTwinning projektas "Animals close to us" ("Gyvūnai &scaro... daugiau »

Tęsiamas tarptautinis eTwinning projektas "Animals close to us"

Lapkričio mėn. 6 d. „Saulutės" grupėje svečiavosi Kajaus mama su augintine kate Milka. Jau yra trečia savaitė, kai paskatinti auklėtojos Au... daugiau »

 

Edukacinė veikla "Liejame žvakes"

Gruodžio 4 d. "Gintarėlių", "Saulutės", "Ąžuoliukų", "Židinėlio" ir "Varpelio" grupių auklėtiniai kartu su auklėtojomis Egle, Aušra, Jūrat... daugiau »

RESPUBLIKINĖ SPORTINIO INVENTORIAUS IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ PARODA „DAR GALIU BŪTI NAUDINGAS SVEIKATOS LABUI “

Auklėtoja Rita dalyvavo respublikinėje sporto inventoriaus iš antrinių žaliavų parodoje ir pristatė priemonę "Tunelis per gėlių klanelį"... daugiau »

 

Meninis – socialinis projektas „Mano draugas“

Jau septintą kartą menų darželis „Etiudas“ kviečia Dainavos seniūnijos darželius prisijungti ir paminėti Draugo dieną. Kiekvienais me... daugiau »

 

Išvyka į zoologikos sodą

Lapkričio 13 d. „Saulutės" grupės vaikučiai lydimi auklėtojos Aušros ir auklėtojos padėjėjos Loretos bei auklėtinės mamos Viktorijos... daugiau »

Edukacinė išvyka į Saulėtekio parką

Lapkričio mėn. 8 d. „Saulutės" grupės auklėtiniai, lydimi auklėtojos Aušros ir auklėtojos padėjėjos Loretos lankėsi Saulėtekio parke... daugiau »

 

Tarptautinis eTwinning projektas "Animals close to us" („Gyvūnai šalia mūsų")

Lapkričio mėn. 6 d. „Saulutės" grupėje svečiavosi Kajaus mama su augintine kate Milka. Jau yra trečia savaitė, kai paskatinti auklėtojos Au... daugiau »

Tarptautinis eTwinning projektas „Gyvūnai šalia mūsų" ("Animals close to us")

Nuo rugsėjo mėnesio startavo dar vienas auklėtojos metodininkės Aušros sukurtas tarptautinis eTwinning projektas „Gyvūnai šal... daugiau »

 

Šeimos akcija „Rudens vėrinys“

Vaikai su tėveliais kūrė vėrinius iš gamtinės medžiago. Rezultatais džiaugėsi ir vaikai ir visas kolektyvas. Dėkojame už bendradarbiavim... daugiau »

Muzikinis spektaklis „Coliukė“

Vaikams grojo ir vaidina Kauno simfoninio orkestro muzikantai profesionalai D. Krapikas ir D. Kepežinskas... daugiau »

 
 

Giliukų rinkimo akcija „Gilė 2017“

Akcijos metu darželyje surinkta 131 kg. gilių. Kauno mieste surinkta daugiau nei 16 tonų gilių! Apie visą akciją galite paskaityti straipsnyje... daugiau »

 
 

Psichikos sveikatos dienai skirtas renginys „Pažink save per pojūčius“

Leiskime vaikams patirti atradimo džiaugsmą vaikystėje, išlieti daugybę iš to kylančių emocijų, tapti stipriais tiek fiziška... daugiau »

 

Išvyka į Dainavos progimnaziją

„Gintarėlio“ grupė dalyvavo veikloje „Vitaminai – vaikų draugai“... daugiau »

Išvyka į ūkį

Spalio 10 d. „Saulutės" grupės auklėtiniai kartu su auklėtoja Aušra, auklėtojos padėjėja Loreta ir Erikos mamyte aplankėme mergaitės... daugiau »

 

Mokytojų festivalis „XXI amžiaus mokytojai laisvi kurti“

Spalio 4 d. svečiavosi Kėdainių lopšelio darželio „Varpelis“ ir Kauno lopšelio-darželio vadovai ir pedagogai. Pristat... daugiau »

Projektas „Kauno vaikai šypsosi“. Dantukų šepetėlių dalinimo šventė

Vaikai gamino karūnas sveikų dantukų tema bei plakatus „Sveikų dantukų karalystė“... daugiau »

 

Edukacinė išvyka į Botanikos sodą

Rugsėjo mėn. 19 d. „Ąžuoliukų", „Gintarėlių" ir „Saulutės" grupių vaikučiai kartu su auklėtojomis Jūrate, Egle ir Aušra... daugiau »

Išvyka į "Žvangučio" darželį

Rugsėjo 8 d. „Ąžuoliukų" ir „Saulutės" grupių vaikučiai su auklėtojomis Jūrate ir Aušra lankėsi Kauno lopšelyje-daržely... daugiau »

 
 
Loading


Svetainė atnaujinta: 2018 02 22
© 2018 Etiudas. Visos teisės saugomos