2016-2017 m. m. renginiai

Arbatos popietė 2017

Skanavome įvairių žolelių arbatas, klausėmės „Pelėdžiukų“ grupės mamos atliekamų melodijų akordeonu, patys pabandėme mušti rit... daugiau »

Vasaros pleneras

Džiaugiamės vasaros orais, tapydami iš natūros darželio kieme. Analizavome ir išreiškėme gamtos spalvų ir formų įvairovę, va... daugiau »

Sporto savaitė

Birželio 19-21 d. darželio kieme vyko sporto pramogos vaikams, kurių metu vaikai galėjo išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse. Įvairūs ž... daugiau »

Dailės ir žodinės kūrybos valandėlė "Kas sudomino smuikelį?"

Vaikai žaidė su žaislais, pagamintais iš buitinių atliekų, „gyveno“ miško aikštelėje. Susipažino su smuiku, klau... daugiau »

"Pelėdžiukų" grupės išvyka į biblioteką

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir auklėtoja Rita aplankė V. Kudirkos biblioteką. Darbuotoja Jurgita vaikus maloniai priėmė. Papasakojo ka... daugiau »

Projektas "Tag-regbis 2017" menų darželyje Etiudas