Etiudas

2016-2017 m. m. renginiai

Arbatos popietė 2017

Skanavome įvairių žolelių arbatas, klausėmės „Pelėdžiukų“ grupės mamos atliekamų melodijų akordeonu, patys pabandėme mušti rit... daugiau »

Vasaros pleneras

Džiaugiamės vasaros orais, tapydami iš natūros darželio kieme. Analizavome ir išreiškėme gamtos spalvų ir formų įvairovę, va... daugiau »

 

Sporto savaitė

Birželio 19-21 d. darželio kieme vyko sporto pramogos vaikams, kurių metu vaikai galėjo išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse. Įvairūs ž... daugiau »

Dailės ir žodinės kūrybos valandėlė "Kas sudomino smuikelį?"

Vaikai žaidė su žaislais, pagamintais iš buitinių atliekų, „gyveno“ miško aikštelėje. Susipažino su smuiku, klau... daugiau »

 

"Pelėdžiukų" grupės išvyka į biblioteką

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir auklėtoja Rita aplankė V. Kudirkos biblioteką. Darbuotoja Jurgita vaikus maloniai priėmė. Papasakojo ka... daugiau »

 

Projektas "Tag-regbis 2017" menų darželyje Etiudas

Kovo-gegužės mėn. darželis dalyvavo Kauno miesto pradinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų regbio projekte "Tag-regbis 2017", kurio tiksla... daugiau »

 

"Saulutės" grupės tėčio Mariaus veikla vaikams

Gegužės 25 d. "Saulutės" grupėje vaikučius kartu su auklėtoja Aušra aplankė neįprastas svečias - Rapoliuko tėtis Marius su gausybe dovanų.... daugiau »

 

Pasaulinė orientavimosi diena

Gegužės 24 d. "Varpelio" grupės vaikų komanda dalyvavo Pasaulinės orientavimosi sporto dienos renginyje Kauno Nemuno saloje. Jo metu vaikai i&sca... daugiau »

 

Estafečių pavasario šventė

Gegužės 17 d. "Bitutės", "Gintarėlio" ir "Riešutėlių" grupių vaikai darželio kieme susirungė estafečių šventėje. Puikiai nusiteikę... daugiau »

Išvyka į M. K. Čiurlionio muziejų

Gegužės 19 d. „Kregždutės“ grupės vaikai lankėsi nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje. Ekskursiją vedė profesionali gidė,... daugiau »

 

Projektas "Auginu gėlę"

Gegužės 17 d. "Saulutės" grupės vaikučiai kartu su savo mamytėmis ir auklėtoja Aušra sodino gėlytes į gėlių darželius. Vaikai savo rankutė... daugiau »

 

"Pelėdžiukų" grupės mamos Aurelijos veikla vaikams

„Pelėdžiukų“ grupėje apsilankė mama Aurelija. Vaikus supažindino su keramika. Atsinešė balto molio ir parodė kaip galime pasid... daugiau »

 

Vaiko kultūros puoselėjimo projekto ,,Vaikai keičia pasaulį“ šventė ,,Pienė“

TIKSLAS - pažinti vaikų saviraišką, patirti kūrybos, bendradarbiavimo, neformalaus bendravimo džiaugsmą. UŽDAVINIAI: Puoselėti meilę... daugiau »

Kauno darželių vaikų jungtinio choro koncertas "Pabūkime kartu"

2017-05-12 "Bitutės" gr. vaikai dainavo Raudondvaryje Kauno darželių vaikų jungtinio choro koncerte "Pabūkime kartu", skirtame tarptautinei &scar... daugiau »

 

Saugaus eismo pamoka Dainavos progimnazijoje 2017

„Kregždutės“ grupės komanda - 7 vaikai Dainavos progimnazijoje varžėsi su seniūnijos darželių ugdytiniais saugus eismo tema. Vaikai... daugiau »

 

"Linelio" grupės projektas "Kojinės lėlės"

aikams žaislų niekada nebūna per daug, tačiau mieliausi padaryti savomis rankelėmis ir kartu su mama. Linelio grupės mamos turiningai ir smagia... daugiau »

 

Tarptautinis projektas Laiškas mamai 2017

Gegužės 5 d. darželyje vyko tarptautinis projektas, skirtas Motinos dienai Laiškas mamai. Vaikai rašė, piešė, tapė, konstrav... daugiau »

 

Kauno miesto priešmokyklinio amžiaus vaikų orientavimosi sporto varžybos

Balandžio 27 d. Ąžuolyno parke vyko Kauno miesto priešmokyklinukų orientavimosi sporto varžybos, kurias organizavo lopšelis-darželi... daugiau »

"Pelėdžiukų" grupės mamos Inos veikla vaikams

„Pelėdžiukų“ grupėje svečiavosi Patricijos mama Ina. Ji atsinešė daug įdomių daiktų ir parodė kaip galima nudažyti ir i&scaron... daugiau »

 

Pirmos pagalbos pamoka

Darželyje svečiavosi iš VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties paramedikas Antanas ir vedė praktinius Pirmosios pag... daugiau »

Velykų pasaka

Vaikus grupėse lankė Velykų bobutė ir kiškučiai. Jie pasakojo apie pagrindinius Velykų papročius - kiaušinių ridenimą, supimąsi,... daugiau »

 

Kiaušinių marginimo veikla

Prieš gražiausią pavasario šventę Velykas „Ąžuoliukų“ grupės vaikai mokėsi vašku marginti kiaušinius. &bd... daugiau »

Gintarėlio grupės mamos Jūratės veikla vaikams

Ugnės mama mokė vaikus kiaušinių marginimo vašku meno.... daugiau »

 
 

"Pelėdžiukų" grupės mamos Irmos veikla vaikams

„Pelėdžiukų“ grupę aplankė mama Irma su labai dideliu muzikos instrumentu - akordeonu. Vaikams buvo įdomu paliesti kailinius akordeon... daugiau »

ETwinning nacionalinis projektas „Gėlės gyvenimas nuo sėklos iki žiedo“

„Saulutės“ grupės auklėtoja Aušra sukūrė eTwinning nacionalinį projektą „Gėlės gyvenimas nuo sėklos iki žiedo“ ir... daugiau »

 

Vaikų dailės paroda "Dovana Tėvynei"

"Kregždutės" grupės vaikai lankėsi A. Stulginskio mokykloje-DC. Mokykloje vyksta Dainavos seniūnijos ugdymo įstaigų vaikų dailės paroda „... daugiau »

Šaškių žaidimo turnyras

Projekto „Žaidžiame šaškėmis darželyje“ finalinis turnyras... daugiau »

 

Laimės diena 2017

Psichologė Dalia suorganizavo Laimės dieną – vaikai ir auklėtojos leido didžiulius muilo burbulus.... daugiau »

Edukacinė valandėlė apie dantukų priežiūrą

Medicinos universiteto studentai vedė edukacinę valandėlę „Dantukai“... daugiau »

 

Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis

Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Menų darželyje "... daugiau »

Priešmokyklinių grupių viktorina "Pažinkime Lietuvą"

Viktorinos metu vaikams buvo užduodami klausimai apie Lietuvą, jos papročius, tradicijas, lankytinas vietas, sprendė galvosūkius, iš atski... daugiau »

 

Vaikų dailės akcija "Dovana Tėvynei 2017"

Kovo 9 d. kartu su A. Stulginskio mokykla-DC organizavome Dainavos seniūnijos ugdymo įstaigų projektą VAIKAI KEIČIA PASAULĮ. Vyko dailės akcija... daugiau »

 

Pasaka apie Vikšrelį, su kuriuo niekas nenorėjo draugauti

Kovo 2 d. "Saulutės", "Ąžuoliukų" ir "Židinėlio" grupių vaikučiams auklėtojos Aušra, Jūratė ir Nijolė pasekė pasaką, skirtą ugdyti vaikų e... daugiau »

Užgavėnės 2017

Skambant Užgavėnių muzikai šokome, žadėme, vijome žiemą iš kiemo, deginome Morę. Šauniausi ir aktyviausi tėveliai kepė bly... daugiau »

 

Nacionalinis projektas "Obuolys"

Vasario 23 d. "Saulutės" grupėje auklėtoja Aušra surengė nacionalinio eTwinning projekto "Obuolys" baigiamąją šventę "Obuoliuko vai... daugiau »

 

Supervaikų žiemos turnyras

"Ąžuoliukų" ir "Židinėlio" grupių vaikai vasario 10 d. dalyvavo "Supervaikų žiemos turnyre", kurį organizavo Vaikų fizinio ugdymo studija "Superv... daugiau »

 

Edukacinė valandėlė „Karpiniai“

Edukacinė valandėlę priešmokyklinio amžiaus vaikams veda Eglė Vindašienė.... daugiau »

Veikla Saulėtekio parke

„Saulutės" grupės vaikučiai kartu su auklėtoja Aušra ėjo į Saulėtekio parką, kuriame stebėjo ir suskaičiavo praeinančius žmones su g... daugiau »

 

Fizinio aktyvumo veikla lauke

"Saulutės" , "Pelėdžiukų" ir "Linelio" grupių kūno kultūros užsiėmimai lauke. Vaikai kartu su grupių auklėtojomis ir sporto pedagoge Rita ant kal... daugiau »

 

Kalėdinis paštas

Malonu laiškus rašyti brangiam žmogui. Popierinius laiškus vieni kitiems rašome vis rečiau. Dažniausiai dėl to, kad p... daugiau »

 

Advento vakaras 2016

Su piemenėliais ir angelais budėjom laukdami Išganytojo gimimo.... daugiau »

 

Kalėdų paslaptis

Gruodžio 15 d. Kauno Arkivyskupijos muziejuje vyko respublikos ikimokyklinių įstaigų XVII adventinės vaikų dailės parodos atidarymo šven... daugiau »

 

„Saulutės“ ir „Ąžuoliukų“ grupių projektas „Kai tamsiais vakarais atkeliauja pasaka...“

Gruodžio 1 d. vykdytas bendras "Ąžuoliukų" ir "Saulutės" grupių projektas "Kai tamsiais vakarais atkeliauja pasaka". Auklėtojos Aušra ir J... daugiau »

 

Akcija "Dieną pradedu mankšta" darželyje

Lapkričio 14-18 d. Kauno mieste organizuota akcija "Dieną pradedu mankšta". Menų darželio "Etiuidas" vaikai prisijungė prie šios ak... daugiau »

 

"Saulutės" grupės veikla parke

2016 lapkričio 23 d. „Saulutės“ grupės vaikučiai kartu su auklėtoja Aušra ir auklėtojos padėjėja Loreta keliavo aplink darželi... daugiau »

"Saulutės" grupės išvyka

Lapkričio mėn. 09 d. "Saulutės" grupės vaikai kartu su auklėtoja Aušra ir auklėtojos padėjėja Loreta lankėsi Saulėtekio parke. Mažieji ėjo... daugiau »

 

Sodinsim rudenį-grožėsimės pavasarį

Vaikai su auklėtojomis sodino svogūnines gėles... daugiau »

Rudeninių kompozicijų paroda

Grupių rūbinėlėse veikia įspūdinga šeimų rudeninių kompozicijų paroda... daugiau »

 

"Saulutės" grupės dalyvavimas tarptautiniuose projektuose

Auklėtoja Aušra sukūrė nacionalinį ilgalaikį etwinning projektą „Obuolys“ ir pakvietė vaikučius bei tėvelius jame dalyvauti. P... daugiau »

Muzikinis spektaklis „Žaismingos tiksinčios istorijos“

Muzikinį spektaklį vaikams vaidino Kauno simfoninio orkestro muzikantai profesionalai D. Krapikas ir D. Kepežinskas... daugiau »

 

Pasaulinė gyvūnų globos diena

Murka ir Pifas svečiuojasi grupėse Vaikai į darželį atsinešė savo augintinius arba augintinių nuptraukas Šventėje svečiav... daugiau »

 

"Pelėdžiukų" grupės pasivaikščiojimas parke

Pelėdžiukų grupė buvo Saulėtekio parke. Vaikai stebėjo ir tyrinėjo gamtą. Matė kaip plaukioja antys tvenkinyje ir skraido balandžiai. Stebėjo kai... daugiau »

Rudenėlio šventė „Gardi daržovių košė“

Priešmokyklinė "Varpelio" grupė svečiavosi A. Stulginskio mokykloje-DC . Puikiai suorganizuotoje rudenėlio šventėje vaikai š... daugiau »

 

Respublikinis projektas "Rieda ratai, rateliukai" ir diena be automobilio

Rugsėjo 22 d. „Kregždutės“, „Varpelio“ ir „Bitutės“ grupės dalyvavo Respublikinės ikimokyklinių įstaigų kūno... daugiau »

Rugsėjo pirmosios šventė "Į darželį su laišku"

Vaikai į darželį rikosi su laiškais, kuriuose „parašė“ labiausiai įsimintinus vasaros įspūdžius ir įvykius. Laiš... daugiau »

 
Loading


Svetainė atnaujinta: 2018 12 12
© 2018 Etiudas. Visos teisės saugomos