2014-2015 m. m. renginiai

Projektas VĖTRUNGĖ MAMAI Saulėtekio parke

Balandžio 30 d. šventėme MOTINOS DIENĄ įgyvendindamis respublikinį vaikų meno projektą VĖTRUNGĖ MAMAI 2015. Projekto metu vaikų sukurtas... daugiau »

Respublikinis ikimokyklinių įstaigų mažųjų talentų konkursas ‘‘JIEVARO TILTAS 2014‘‘

Kai medis sužaliuoja, pražįsta Gėrio žiedai, užauga Kūrybos ir Tikėjimo vaisiai, o viršūnėje nutūpia Dvasios paukščiai. Taip medi... daugiau »

Metamorfozes 3. Mes

Lapkričio 15 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vyko metodinės patirties stendinių pranešimų parodos ir vaikų dailės parodos &bdq... daugiau »

"Ąžuoliukų" grupės mama Inga skaito vaikams

Martyno mama Inga dalinosi įspūdžiais iš kelionės į Norvegiją... daugiau »

"Po angelo sparnu"

Kauno miesto vaikų darželių chorų festivalis Atsiliepimas apie renginį Po_angelo_sparnu... daugiau »

Kauno miesto giesmių festivalis „Dėkoju mamai ir Marijai“

Kauno miesto giesmių festivalyje „Dėkoju mamai ir Marijai“ dalyvavo "Žvaigždutės" grupės solistės Luknė, Gabija ir Izabelė. Mergait... daugiau »

Teatro dienelės vaikų darželiuose

Darželio mažieji artistai teatro dienelėse mieste parodė spektaklį "Sapnas".... daugiau »

Po grupes keliaujanti Velykinė pasaka

Po grups keliaujantis Velykų zuikutis ir bobutė vaikams suteikė džiugių emocijų, kartu žaidė, diskutavo apie margučius, kvietė kartu numarginti d... daugiau »

Konkurso "Mano sapnas" laimėtojų įspūdžiai

Mūsų „Pelėdžiukų“ grupėje knygelės labai mylimos, gerbiamos ir tausojamos. Be knygos – nė dienos. Jose ieškome atsakymų... daugiau »

„Žvaigždutės“ grupės projektas „Paukštelių puota lesyklėlėse“

Vaikai kartu su tėveliais ir seneliais sukūrė ir pakabino 10 orginalių lesyklėlių.... daugiau »

Saugaus eismo edukacinė pramoga

"Varpelio“ ir ‚Riešutėlio“ grupių išvyka į Kauno A. Žitkevičiaus saugaus vaiko mokyklą... daugiau »

Meninė edukacinė programa priešmokyklinio amžiaus vaikams

Bendradarbiavimas su J. Urbšio katalikiška mokykla... daugiau »

Konkursas "Lipdykime žiemą"

"Linelio" grupė ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybiniame konkurse laimėjo III vietą.... daugiau »

Renginys „Futboliuko Kalėdos“

Projektas „Mažais žingsneliai didžiojo futbolo link“ baigiamasis renginys Futbolo akademijoje... daugiau »

Renginys „Akimirka stebuklo belaukiant“

Bendradarbiavimas su Dainavos vidurine mokykla Žvaigždutės grupėje svečiavosi sesė Inga su vaikų grupe.... daugiau »

Advento projektas Dainavos seniūnijos bendruomenei „Šviesos keliu 2014“

Tradiciškai, kasmet gruodžio mėnesį Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje dovanojame Dainavos seniūnijos ikimokyklinio, priešmokykli... daugiau »

Projektas "Lietaus lašelio paslaptis"

Spalio 29 vaikai aiškinosi Lietaus lašelio paslaptį... daugiau »

Rugsėjo pirmosios šventė "Į darželį su spalvingomis pirštinaitėmis"

Ruduo... Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę... Ruduo... Susimąstai, kuo vasara turtinga. Ruduo... Alsuoja dienos piln... daugiau »