2013-2014 m. m. renginiai

Išvyka į Kazlų rūdos poligoną

Priešmokyklinė "Žvaigždutės" grupė vyko į Kazlų rūdos poligoną dalyvauti Atvirų durų dienose. Išvyką pasiūlė Nojaus tėtis Matas Ž... daugiau »

Vaikų gynimo diena

Darželyje vyko koncertas, skirtas vaikų gynimo dienai. Koncertavo smuikininkė Lijana Žiedelytė. Šventę vainikavo desertas- Kar Kar ledai... daugiau »

Vaiko kultūros puoselėjimo projektas "Antelė raiba"

A. Stulginskio mokykloje-DC vyko Vaiko kultūros puoselėjimo projektas Antelė raida. Atvykstančius dalyvius pasitiko vaikų darbais papuoš... daugiau »

Dizaino savaitė Kauno taikomosios dailės mokykloje

"Bitutės" ir "Žvaigždutės" grupių vaikai svečiavosi Taikomosios dailės mokykloje, kur susipažino su koliažo ir tapybos ant vandens technikomis... daugiau »

Kauno miesto giesmių festivalis „Dėkoju mamai ir Marijai“

Festivalyje dalyvavo "Žvaigždutės" grupės mergaitės... daugiau »

Festivalis Kaunas Jazz 2014

Bitutės ir Riešutėlių grupių vaikai ir tėveliai dalyvavo fstivalyje Kaunas Jazz 2014... daugiau »

Veikla "Kiaušinis-gyvybės simbolis"

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Dantė vedė veiklas vaikams... daugiau »

Margučių ridenimas

"Priešmokyklinė "Varpelio" grupė margučius rideno lauke... daugiau »

Tarptautinė vaikiškos knygos diena 2014

Grupėse svečiavosi pasaka „Perlytės nuotykiai“... daugiau »

Vaikų ir darbuotojų dailės paroda "Metamorfozės 3. Mes"

Lietuvos švietimo istorijos muziejuje veikia vaikų ir darbuotojų dailės paroda "Metamorfozės 3. Mes".... daugiau »

Kauno ikimokyklinių įstaigų projektas "Renkuosi, nes žinau"

KREPŠINIS ŠACHMATAI JOGA GOLFAS TENISAS PLAUKUMAS... daugiau »

Užgavėnių šventė

Kovo 4 dieną darželio kieme persirengėliai varė žiemą iš kiemo. Džiugu, kad į šventę atėjo dvi persirengusios vaikučių mamos.... daugiau »

Kaziuko amatų mugė

Kovo 3 dieną darželyje šurmuloavo Kaziuko mugė. Auklėtojos Asta, Dovilė, Vida, kūno kultūros pedagogė Rita, stalius Antanas vaikus susipaž... daugiau »

Linksma "Pelėdžiukų" grupės veikla

Mažieji Pelėdžiukai dalyjauja akcijaoje „Ledinukų kaleidoskopas Lietuvai", kurią organizuoja lopšelis-darželis „Vyturėlis&ldqu... daugiau »

Svečiuose J. Urbšio katalikiška vidurinė mokykla

Darželyje svečiavosi J.Urbšio katalikiška vidurinė mokykla. Teatro studija "Virusas". Vaikams parodė programėlę "Ne abra, ne kadabr... daugiau »

Kalėdinių giesmių festivalis 2014

Sausio 7 d. vyko Kalėdinių giesmių festivalis, kurį organizavo Žaliakalnio lopšelis darželis. Jame dalyvavo ir puikiai pasirodė dvi "Žva... daugiau »

Po grupes einanti pasaka "Tys Karaliai"

Sausio 6 d. po grupes keliavo Trys Karaliai, linkėdami sveikatos, lamės, sėkmės ir ragino nupuošti eglutes. Šios šventės ini... daugiau »

Svečiuose Kalėdų senelis

Gruodžio 27 d. darželyje svačiavosi Kalędų senelis.... daugiau »

Advento vakarai vaikams, tėvams ir darbuotojams

Gruodžio mėnesį darželyje vyko Advento vakarai.... daugiau »

Rudens puokščių paroda

Grupių rūbinėles papuošė tėvelių ir vaikų kurtos išradingos rudeninės kompozicijos.... daugiau »

"Vėjo malūnėlių pasaka"

Darželyje vyko rugsėjo pirmosios šventė, į kurią gausiai susirinko ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Su vaikais linksminosi iš r... daugiau »