2012-2013 m. m. renginiai

Šventė "Žaidžia vaikai"

Birželio 5 dieną darželyje vyko šventė, skirta vaikų gynimo dienai.... daugiau »

Kauno dienų eisena

Pelėdžiukų grupės ugdytiniai su auklėtoja Rota dalyvavo eisenoje Laisvės alėjoje... daugiau »

Išvyka į M. K. Čiurlionio dailės muziejų

Priešmokyklinė "Žvaigždutės" grupė su auklėtoja Diana vyko į Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų.... daugiau »

Atvirų durų diena

Gegužės 17 dieną darželyje vyko atvirų durų diena.... daugiau »

"Linelio" grupės koncertas

Gegužės 16 dieną vyko "Linelio" grupės pasirodymas... daugiau »

"Draugai draugams"

Balandžio 26 dieną vyko Kauno miesto vaikų darželių jungtinio choro koncertas "Draugai draugams". "Etiudo" vokalinis ansamblis ir trys š... daugiau »

Šeimos dienos šventė "Saulala riduolėla"

Gegužės 15 dieną Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko šventė, skirta šeimos dienai "Saulala riduolėla"... daugiau »

Gintarinė kasa

Dainavos vidurinėje mokykloje vyko renginys "Gintarinė kasa". Jame dalyvavo priešmokyklinės "Žvaigždutės" grupės ugdytinė Aleksija.... daugiau »

Drąsūs, stiprūs, vikrūs

Priešmokyklinė "Žvaigždutės" grupė lankėsi Dainavos vidurinėje mokykloje, kur vyko sporto varžyvos "Drąsūs,tiprūs, vikrūs" .... daugiau »

Konkursas "Giesmių giesmelė"

Priešmokyklinės "Žvaigždutės" grupės ugdytinė Viktorija Jociūtė su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Diana dalyvavo festivalyje "Gi... daugiau »

Festivalis “Dėkoju mamai ir Marijai”

Rokų Šv. Šeimos koplyčioje vyko festivalis "Dėkoju Manmai ir Marijai". Priešmokyklinės "Žvaigždutės" grupės mergaitė su pr... daugiau »

Vaikų dailės paroda "Mano tėviškė"

Lietuvos švietimo istorijos muziejuje (Vytauto pr. 52) veikia vaikų dailės paroda "Mano tėviškė"... daugiau »

Priešmokyklinės Saulutės" grupės ekskursija

Priešmokyklinės Saulutės" grupės ekskursija į didžiausią elektroninės įrangos perdirbimo gamyklą Vilniuje.... daugiau »

Tarptautinė knygos diena

Vaikus džiugino po grupes einanti pasaka „Vištytė ir gaidelis“... daugiau »

"Velykų pasaka"

Vaikus džiugino po grupes einanti Velykų bobutė ir kiškis.... daugiau »

Pažintinė veikla "Naminiai paukščiai ir jų kiaušiniai"

Priešmokyklinių grupių vaikai turėjo galimybę susipažinti su naminių paukščių kiaušiniais.... daugiau »

Dailės darbų paroda UAB Žalvaris

UAB Žalvaris veikia vaikų dailės darbų paroda "Į atliekas pažvelkime kitip"... daugiau »

Muzikinė pasaka „Kabakšt, kabarkšt“

Kovo 8 dieną priešmokyklinė varpelio grupė dovanojo darželio vaikams muzikinę pasaką, skirtą kovo 11-ąjai.... daugiau »

Paroda „Močiutės skrynios turtai“

Priešmokyklinėje "Žvaigždutės" gruoėje veikė rankom austų audinių paroda... daugiau »

Vaikų dailės paroda "Mano tėviškė"

Kauno miesto savivaldybėje II aukšte veikia vaikų dailės darbų paoda "Mano tėviškė". Paroda eksponuojama nuo kovo 6 iki 29 dieno... daugiau »

Senovinių žaidimų rytmetys

Šventės tikslas - paminėti šv. Kazimiero dieną žaidžiant senovinius žaidimus. Vaikai susipažino su žaidimais, kuriuos žaidė mūsų... daugiau »

Svečiuose VŠĮ J. Urbšio vidurinė katalikiška mokykla

Darželyje svečiavosi VŠĮ J. Urbšio vidurine katalikiškos mokyklos mokiniai. Jie vaikams paodėsSpektaklį „Stebuklingi p... daugiau »

Metodinis renginys „Dailės akcija „Mano tėviškė“ – savitas vaikų ugdymo būdas“

2013 m. vasario 20 d. į Vaikų meninio ugdymo konsultacinio metodinio centro renginį DAILĖS AKCIJA „MANO TĖVIŠKĖ“ – SAVIT... daugiau »

XIII adventinės vaikų dailės parodos atidarymo šventė

Gruodžio 14 dieną vyko ikimokyklinių įstaigų vaikų adventinė dailės paroda „Šventoji šeima 2012“ atidarymo švent... daugiau »

Advento skaitymai "Šviesos keliu 2012"

Tradiciškai, kasmet gruodžio mėnesį Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje Dainavos seniūnijos ikimokyklinio, priešmokyklinio ir prad... daugiau »

Advento vakarai

Lapkričio 30 dieną darželyke vyko Advento vakaras.... daugiau »

Projektas "Draugas", skirtas draugo dienai

Projekto tikslas: paminėti Draugo dieną sudarant sąlygas atsiskleisti vaikų dorovinėms vertybėms, kūrybiškumui, išreiškiant... daugiau »

Rudenėlio šventė

Spalio 24 dieną vyko rudenėlio šventė „Rudeninė mugė“.... daugiau »

Žemės menas

"Linelio", "Šaltinėlio", Saulutės" ir "Bitutės" grupių vaikai kūrė lapų labirintus.... daugiau »

Renginys "Kai sodai kvepia obuoliais"

Spalio 18 dieną A. Stulginskio vidurinėje mokykloje vyko rudenėlio šventė. "Varpelio" priešmokyklinės grupės vaikai atliko E. Tolva... daugiau »

Klasikinės muzikos valandėlė "Muzikinis traukinys"

Spalio 17 dieną darželyje vyko klasikinės muzikos koncertas. Simfoninio orkestro atlikėjai D. Krapikas ir D. Kepežinskas pakvietė vaikus į "Muzik... daugiau »

Rugsėjo pirmosios šventė "Muilo burbulo pasaka"

Rugsėjo 3 dieną darželyje vyko įspūdinga šventė. Muilo burbulų fėjos Lina ir Rūta pūtė milžiniškus burbulus, muzikos pedagogė Jurgi... daugiau »

Svetainė atnaujinta: 2018 05 25